Facebook

 
T: +48 22 827 38 46
T: +48 22 827 93 95
STREFA
LOGOWANIA
Strona Główna / AKTUALNOŚCI / Aktualności

Aktualności

Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Oddział Warszawski SEP, OW SEP

Otwarte Forum Techniki w Energetyce

Do członków Sekcji Energetyki OW SEP

Sekcja Energetyki OW SEP zaprasza na spotkanie dotyczące zagadnień technicznych rozdzielni GIS 110, 220 i 400 kV, które odbędzie się w dniu 10 stycznia w Warszawie w Budynku NOT przy ulicy Czackiego 3/5 w sali C o godzinie 11:00.

Spotkanie powyższe jest organizowane w ramach „Otwartego Forum Techniki w Energetyce” 
i będzie służyło wymianie informacji, doświadczeń, nowych rozwiązań w gronie kadry inżynierskiej mającej doświadczenie w zakresie techniki rozdzielni gazowych najwyższych napięć.
Celem zorganizowania spotkania jest umożliwienie pozyskania i rozpowszechnienia wiedzy dla zwiększenia efektywności wykorzystania najlepszych rozwiązań technicznych w rozdzielniach w izolacji gazowej w zakresie doboru, dokonywania zakupu, projektowania, montażu oraz eksploatacji w/w urządzeń.
Obecna ilość uruchomionych rozdzielni GIS w KSE oraz zebrane doświadczenia z ich pracy pozwalają na wyciągnięcie wniosków i czynienie starań dla uniknięcia powtarzania zdiagnozowanych błędów a także na przygotowanie programów szkolenia wysoko kwalifikowanej kadry technicznej. 
W załączeniu przesyłamy listę zagadnień, które planujemy poruszyć na spotkaniu z prośbą o przesłanie ewentualnych propozycji jej rozszerzenia.

W sprawach organizacji spotkania prosimy kontaktować się z kolegą Janem Osikiem, 
tel 607 466 028 

Powrót do spisu aktualności